2534

5.0

Jak przygotowujemy ukulele do wysyłki?

Wiemy, że macie pewne obawy przed zakupem ukulele przez internet i niejednokrotnie boicie się ryzyka, czy instrument dotrze do Was w całości. Wcale się temu nie dziwimy. Instrumenty strunowe są dość delikatne, a naturalny materiał z którego są wykonane, podatny jest na warunki otoczenia. Wiemy o tym doskonale, dlatego staramy się zminimalizować wszelkie ryzyko z tym związane.

 

W jaki sposób testujemy ukulele przed wysyłką do klienta?

 

Każdy zakupiony w Ukulele4u.pl egzemplarz jest przez nas dokładnie sprawdzany i testowany. Nasz test rozpoczyna się od dokładnego obejrzenia instrumentu. Sprawdzenia czy nie ma pęknięć, rozklejeń, przypadkowych przebarwień lub innych usterek mechanicznych. Sprawdzamy czy progi są dobrze nabite i czy nie wyłażą z podstrunnicy, innymi słowy czy nie kaleczą dłoni podczas grania. Następną czynnością jest strojenie i wstępne ułożenie strun oraz sprawdzanie poprawności stroju w pozycjach. Jeśli nic nie budzi naszych wątpliwości, rozgrywamy ukulele, co wstępnie pozwoli sprawdzić, czy brzmienie jest poprawne, czy struny nie brzęczą o progi, czy nie wpada w niepożądany rezonans i czy akcja strun nie jest za wysoka. Jeśli instrument przechodzi test pozytywnie, przekazywany jest do pakowania. Jeśli jednak uważamy, że nie spełnia wspomnianych kryteriów, jest przez nas reklamowany i wraca do dystrybutora lub producenta. 

 

zakup ukulele przez internet

 

W jaki sposób pakujemy ukulele, żeby bezpiecznie do Was dotarło?

Sposób pakowania jest dla nas równie ważny jak testowanie instrumentu. Tak samo Wy, tak i my, nie chcemy żeby doszło do uszkodzenia podczas transportu. Wiemy, że jest to najbardziej ryzykowny etap zakupu przez internet, dlatego każde ukulele zostaje zapakowane - oprócz opakowania fabrycznego - w nowy, dodatkowy karton z wielowarstwowej tektury, który w celu wzmocnienia porządnie oklejamy taśmą kauczukową. Taki opracowany przez nas sposób pozwolił praktycznie wyeliminować przypadki uszkodzeń. Są one tak rzadkie, że stanowią mały promil w stosunku do tych, które bezpiecznie docierają i cieszą naszych klientów. 

Ile trwa dostawa ukulele do Waszych rąk?

Opisując proces wysyłki nie możemy zapomnieć o dość istotnym aspekcie, jakim jest jej czas. Zdajemy sobie sprawę jak niecierpliwie czekacie na zakupione w naszym sklepie produkty, dlatego staramy się je wysyłać najszybciej jak to jest możliwe. Oferowane instrumenty i akcesoria posiadamy fizycznie w naszym magazynie i wysyłamy je najszybszym możliwym transportem. Jeśli zakup będzie wykonany i opłacony przed odbiorem paczek przez kuriera, zostanie wysłany tego samego dnia. Tak samo jest w przypadku przesyłek płatnych przy odbiorze. Jeśli wybierzecie przelew tradycyjny, kluczowy będzie czas jego zaksięgowania. Innymi słowy jeśli wybierzecie przesyłkę kurierską, paczkomatową i zrobicie zakup do godziny 12:00, powinniście mieć ją w rękach w kolejnym dniu roboczym. Przesyłki pocztowe docierają nieco później i jest to zależne od wybranego ich rodzaju.


Zostaw ocene:

Ocena: 5.0/5 (4 glos(-ów))

Brak komentarzy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kontakt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem